نتایج جستجو برای عبارت :

این، همه اعتراف‌هاست

همیشه می‌گن کسایی که افسردگی دارن ، با دوستاشون صحبت کنند و همه چی رو تو خودشون نگه ندارن . نه که بخوام‌بگم من افسردگی دارم ، ولی در‌کل کسی به این فکر نمی‌کنه که اعتراف به بعضی چیزا ، مثل اعتراف به شکست می مونه . اعتراف به این که من تو زندگیم ریدم و کمک می خوام  ، چندان خوشایند نیست !
 رهبر انقلاب در خطبه‌های #نمازجمعه27دی: در این منطقه تا قبل از این حادثه اینجور کارها، مخصوص رژیم صهیونیستی بود که افراد را ترور کند. رهبر حماس را ترور کردند و گفتند که ما ترور کردیم. رهبر جهاد را ترور کردند و گفتند ما ترور کردیم. ترور میکردند و میگفتند ما کردیم. آمریکاییها آدم خیلی کشتند، در عراق در افغانستان در جاهای دیگر هر چه توانستند آدم کشتند منتها اعتراف نمیکردند که ترور کردیم. اینجا اعتراف کردند که ترور کردیم. رئیس جمهور آمریکا به زبا
سلام این پست فقط مخصوص اعترافه هر چ دارین رو کنین
اعتراف میکنم ک گوش پسرعمومو چند روز قبل بد پیچ دادم اونم وقتی  که مادرش سپرده بودش ب ما رفته بود کلاس ،بچه فضول همینه 
اعتراف میکنم بچه بودم ی بار علف ریختم تو جعبه شیرینی +آجر رفتم گذاشتم جلو در خونه همسایه زنگ زدم فرار کردم
ادامه مطلب
اگه بیام و اعتراف کنم که تو رو دوست دارم 
چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
اما نه می ترسم 
می ترسم غروری رو که داری باعث بشه منم نبینی 
نه تا آخر دنیا هم که شده اعتراف نمی کنم که تو رو دوست دارم
تو
خودت گفتی که اگه یه عمر که تنها موندی و داری با رویات زندگی می کنی ،
فقط به خاطر زیبایت ، درست مثل من که یه عمر تنهام و نمیتونم هیچ شخصی رو
بپذیرم ، به خدا ملاکم زیبایی نیست 
اما بگم منم کم زیبا نیستم !
خودت اومدی گفتی قدر منو می دونی 
وقتی گفتم از من خوشت میاد 
گفتی نه
بی قرار توام ودر دل تنگم گله هاستآه بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آبدر دلم هستی وبین من وتو فاصله هاست
آسمان با قفس تنگ چه فرقی داردبال وقتی قفس پر زدن چلچله هاست
بی هر لحضه مرا بیم فرو ریختن استمثل شهری که به روی گسل زلزله هاست
باز می پرسمت از مسئله دوری وعشقوسکوت تو جواب همه مسئله هاست

شاعر: فاضل نظری
آن رفیق برسعادت جمعه هاست/زمزم خوب عنایت جمعه هاست/اهل بیت مصطفی را یادمان/گلشن نیک امامت جمعه هاست/لذت دیدار دارد بندگی/وقت شیرین عبادت جمعه هاست/گریه دارد شیعه برصاحب زمان/ندبه خوانش برصداقت جمعه هاست/درنمازجمعه وحدت گل کند/همدم نور وهدایت جمعه هاست/شورهم عهدی مابا رهبری است/یاورناب ولایت جمعه هاست/ازامام وازشهیدان یادکن/یادمان برشهادت جمعه هاست/هر غروب جمعه ای دلگیرشد/بهرزهرا هم ارادت جمعه هاست/کن دعا بهر ظهور مهدوی/لطف مولابا رضایت ج
اینتل به شکست خود در برابر AMD اعتراف کرد!
شرکت اینتل بالاخره به شکست خود در برابر AMD اعتراف کرد. یکی از مقامات اینتل در کنفرانس Citi، ضمن اقرار به این موضوع، از برنامه های آتی شرکت جهت ماندن در عرصه رقابت خبر داد.
مدتی است که اتفاق های جالبی در بازار پردازنده های x86 رخ می دهد. به عنوان مثال، شرکت بزرگ اینتل برای نخستین بار اعتراف کرده که بخشی از سهم بازار خود را به AMD باخته است. جیسون گریب، معاون و مدیر اصلی گروه تکنولوژی و پلتفرم های ابری، طی مصاحب
اعتراف میکنم که تو این دو سال زندگی مشترکم بارها آرامش زندگیمو به خاطر حرف های مفت دیگران بهم زدم.با گیر دادن های الکی،با حساسیت های بی جا،با حرص خوردن های احمقانه سر چیزای بی ارزش آرامش زندگیمو به خطر انداختم.
اعتراف میکنم که خانواده ام و علی الخصوص مادرم تو این دو سال خیلی تو زندگیم دخالت کردن و همین باعث ناآرامی و تنش تو زندگیم شده،بارها و بارها...
اعتراف میکنم سر چیزای الکی جنجال و دعواهای زیادی به پا کردم.
اعتراف میکنم گاهی همسر وحشتناکی
حالا که فکر می کنم انگار سال هاستکه چشم تو در آینه این خیال هاستآیینه ای که جز تو در آن منعکس نشدآیینه ای که فارغ از این قیل و قال هاستامکان نداشت هیچ کس... اما کنار توامکان اتفاق تمام محال هاستفرصت برای با تو نشستن، قدم زدنآماده باش فرصت پرواز بال هاستشاید خدا مرا به تو... شاید خدا تو راذهنم پر از تمامی این احتمال هاست
یکی از قشنگ ترین شعرهای فاضل نظری به نظرم این شعر هست که اون بیت معروف « مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب ، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست» توی این شعر اومده. سالها قبل این بیت رو شنیدم بودم و نمیدونستم از فاضل نظری هست. امشب بیت اولش روی زبونم بود و با خودم زمزمه میکردم
بی‌قرار توام و در دل تنگم گله‌هاستآه! بی‌تاب شدن عادت کم حوصله‌هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آبدر دلم هستی و بین من و تو فاصله‌هاست
آسمان با قفس تنگ چه فرقی داردبال
خب چند روزی از خوابگاه کوچ کردیم و برنامه  عمه خانم مهاجرت نموده ....
در طی این مهاجرت هم با دختر عمه جان  مدام در حال تماشا فیلم هستیم اونم از نوع آمریکا یی!
و البته بیش تر  تینجر پسند
 اما حقیقتش بخواهید با وجود اون همه تعریف  و تمجیدی که  از سریال های آمریکایی  میشد متاسفانه من  نتوانست خیلی به سمت خودش جذب کند و من دوباره سراغ همون سریال های جذاب کره ای میروم  ! هوررررراااا
البته  از بین این چند تایی که دیدیم یه چند تا خوب هم پیدا کردم که ان
صنم
«بی قرار توام و در دل تنگم گله هاست/اه بی تاب شدن،عادت کم حوصله هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در اب/ در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
اسمان با قفس تنگ چه فرقی دارد /بال وقتی قفس پر زدن چلچله هاست
بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است/مثل شهری که بروی گسل زلزله هاست
باز میپرسمت از مسئله دوری و عشق/و سکوت تو جواب همه مسئله هاست
ادامه مطلب
انتظاریوسف زهرا نشان جمعه هاست/عشق مابرحضرتش هردم امان جمعه هاست/درتکاپوی حقیقت هست مهدی لطف حق/آن گل نرگس ولی درنهان جمعه هاست/چشمها اندرفراقش مثل یعقوب نبی/سوی یوسف عاشقی لطف عیان جمعه هاست/ازتباراهل بیت ودلبر آدینه ها/تیرحق مولابه دنیادر کمان جمعه هاست/اشک چشمان بهاری شیعه رامعناکند/جاودانه عاشقیها در بیان جمعه هاست/دشمنان دین احمد خنجر از رو بسته اند/باولایت تاشهادت درتوان جمعه هاست/ملت ایران ورهبر سوی او آماده باش/لشکری بهرش فراهم
این یک اعتراف نامه در سن ۲۰ سالگی من است. اعتراف می کنم که خیلی خیلی وقت است خودم نبوده ام. اعتراف می کنم این دختر خوش اخلاق و شوخ و مهربان که شیرین می خندد و خیلی درست راه می رود من نیستم.اعتراف می کنم در درونم یک اژدها دارم که دلش می خواهد با یک لهیب همه را به آتش بکشد.دلش می خواهد فریاد بکشد و تمام شیشه ها را بشکاند و جیغی بزند که گوش همه را کر کند.من اعتراف می کنم که روزهاست خودم نبوده ام.من اعتراف می کنم از اینکه کسی مرا دوست نداشته باشد هراس د
جَبر نمیسه تسلیم جبر نشد شاید 
من خواستم بجنگم و شکست رو نپذیرم 
من خواستم خاکستر رو شعله ور کنم 
زورم نمیرسه
خواستم 
نشد 
مدت هاست کسی نگفته موهات قشنگه
چشت قشنگه 
تو بهترینی 
یا دوست دارم 
مدت هاست 
دلم برای هیچ کدوم تنگ نشد 
با اینکه اونقدر خالی بوده خزانم که سال ها خواب از پله بالا اومدنش 
قایم شدنم پشت اون در با شیشه ی رنگی رو ببینم 
اونجا که بعد اینکه میرفت میشستم رو پله و به درخت انبه نگاه میکردم و میگفتم خوشبختم.
چقدر دلم دیگه هیچی ن
سلام خانواده برتری های عزیز
این روزها همه مون با یه کم اضطراب و استرس و دلهره درگیریم، حالا یه سری زیاد، یه سری  کم. مجبورا ساعات بیکاری مون زیاد شده و اکثرمون بیشتر وقت مون رو با فضای مجازی پر میکنیم. یه چند ساعتی تو فکر و خیال بودم گفتم این پست رو ارسال کنم دور هم اعتراف کنیم!!!
بله اعتراف به شیطنت ها و کارهایی که از روی ندونم کاری، جو گیری، حسودی، عصبانیت و ... کردیم و دوست نداریم کسی بفهمه. یه جور بازیه، یه جور خود تخلیه کردنه، یه جور  دور همی
علی احمسی از حضرت باقر ع حدیث کند که فرمود بخدا  سوگند از گناه نجات نیاید ورها نشود جز کسیکه بدان اعتراف کند  کوید ونیز ان حضرت ع فرمود در توبه پشیمانی کافی است  شرح مجلسی ره در قسمت اول حدیث گوید یعنی اعتراف کند که گناه است زیرا کسی که گناهی مرتکب گردد انکار کند که این گناه است وانرا حلال بشمارد چنین کسی کافر است و توبه اش پذیرفته نشود واگر مقصود از اعتراف بگناه توبه باشد پس ممکن است ان را بر نجات کامل یا نجات قطعی حمل کرد زیرا بدون توبه شخص
هاست ویندوزی مزایای قابل توجهی برای کاربران ASP و اسکریپت نویسان دات نت دارد، به طور کلی کسانی که با محصولات مایکروسافت سر و کار دارند، هاست ویندوزی مناسب ترین گزینه برای آن ها است. کم هزینه ترین خدمات میزبانی وب، هاستی است که بر روی سرورهای لینوکس نصب می شود، اما راه اندازی هاست … هاست ویندوزی
منبع : وبلاگ ایران سرور
بسم الله الرحمن الرحیم
امیرالمومنین علی(ع):
مردم در خوابند،وقتی مردندبیدار میشوند.
زندگی دفتری از خاطره هاست؛یک نفر در دل شب، یک نفر در دل خاک،یک نفر همدم خوشبختی هاستیک نفر همسفر سختی هاست، چشم تا باز کنیمعمرمان می گذرد، ما همه رهگذریم؛آنچه باقیست فقط خوبیهاست ...
هاست های رایگان
سلام در این پست هاست های راگیان رو معرفی میکنم و اگر در مورد این هاست ها سوالی داشتید در بخش نظرات اون رو مطرح کنید در اسرع وقت سوالتون در همین پست جواب داده خواهد شد !
هاست های رایگان زیادی وجود دارند که هرکدام به درد موارد خاص خودشان میخورند !
برای دیدن هاست های رایگان با ما در ادامه مطلب همراه باشید ...

هاست اشتراکی معروفترین نوع هاست وردپرسی است که توسط مبتدیان وردپرس مورد استفاده قرار میگیرد. این هاست ها مقرون به صرفه ترین و صراحتا یک نقطه شروع خوب برای کاربران تازه کار است. هاست اشتراکی جایی است که شما فضای سرور را با تعداد زیادی وب سایت دیگر شریک شده اید. با به اشتراک گذاشتن یک سرور بین چندین وب سایت، ارایه دهنده هاست می تواند خدمات خود را با نرخ بسیار مقرون به صرفه تری ارائه دهد. بزرگترین مشکلی که ما در میان تمام هاست های اشتراکی، مشاهد
می خوام یه اعتراف کنم!من چند سال پیش دیوانه وار عاشق شدم، وقتی که فقط ده سال داشتم؛عاشق یه دختر لاغر و قد بلند شدم که عینک ته استکانی می زد و پانزده سال از خودم بزرگتر بود! اون هر روز به خونه پیرزن همسایه می اومد تا پیانو یاد بگیره...از قضا زنگ خونه پیر زن خراب بود و معشوقه دوران کودکی من زنگ خونه ما رو می زد، منم هر روز با یه دست لباس اتو کشیده می رفتم پایین و در رو واسش باز می کردم، اونم می گفت ممنون عزیزم، لعنتی چقدر تو دل برو می گفت عزیزم!
ادامه
هر وب سایتی در سرورهای یک دیتاسنتر در هر جای دنیا میزبانی می شود. هنگام انتخاب هاست ، ممکن است اهمیتی به این قضیه ندهید. با این حال ، هاست نامناسب می تواند تأثیر جدی بر تجارت شما بگذارد. عملکرد ضعیف و طولانی شدن زمان بارگذاری صفحه می تواند منجر به افزایش نرخ Bounce Rate و از دست دادن مشتریان شود.

در این مقاله ، انواع مختلف هاست و پلن های خرید هاست موجود را به طور خلاصه شرح خواهیم داد. سپس در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد که چرا انتخاب میزبانی مناس
با این سایت ها میتوانید هاست رایگان دریافت کنید بهترین این ها byethost هست که فیلتر هم نیست اموزش دریافت هاست با این سایت رو در مطلب قبلی گزاشتم . 
سایت های معروف دیگر برای دریافت هاست رایگان
000webhost.com
www.hostinger.ir
www.atspace.com
2freehosting.com
www.freehosting.com
www.zoho.com
5gbfree.com
byet.host
x10hosting.com
profreehost.com
infinityfree.net

نویسنده : حمیدرضا صفایی مقدم
چنانچه قصد راه اندازی یک وب سایت قوی، پرسرعت و امن را دارید باید اطمینان حاصل کنید که یک هاست مناسب را برای آن انتخاب کرده اید. چرا که اگر سایت شما از هاست خوبی برخوردار نباشد، امکان خرابی و یا هر گونه اختلال دیگری در سایت شما وجود دارد. در این صورت بازدیدکنندگان سایت شما به سرعت کاهش می یابند. در نتیجه به احتمال زیاد با کاهش تعداد فروش مواجه می شوید. بنابراین انتخاب یک هاست قوی برای سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما بهترین هاست کدام اس
صحبت اصحاب عشق صحبت مستانه هاستاوج شهیدان عشق برکت پیمانه هاستدر طلب آمد دمی گشت عیان شمس ماجمله ی دیدار ها رحمت و لطف خداستگفت نمی خوانی ازآیه ی شکر و حضورگفتمش این آیه هادرک جمال شماستگفت نظر بر مجاز میکنی اندر سماءصاحب اعجاز هامطرب این ساز هاست
هاست های رایگان
سلام در این پست هاست های راگیان رو معرفی میکنم و اگر در مورد این هاست ها سوالی داشتید در بخش نظرات اون رو مطرح کنید در اسرع وقت سوالتون در همین پست جواب داده خواهد شد !
هاست های رایگان زیادی وجود دارند که هرکدام به درد موارد خاص خودشان میخورند !
برای دیدن هاست های رایگان با ما در ادامه مطلب همراه باشید ...
ادامه مطلب
خب اومدم اعتراف کنم. اعتراف کنم که اشتباه کردم. نشستم یه قسمت دیگه از سریال دیدم. طاقت نیاوردم. و نتونستم درست از صبح کار کنم زمانو از دست دادم. خب جدا از اون من نت خطمم هست اونوقت پول گوشیمم زیاد میاد. دیوونگی بود کارم. یعنی خودم هیچ لذتی نمیبرم یعنی در لحظه چرا ولی این فقط وقت گذروندن. بیهوده گذروندن. دلم نمیخواد زمانمو اینجوری از دست بدم یعنی آدم باید دیوونه باشه تا زمانی که داره رو اینجوری هدر بده. الانم ساعت حدودای سه هست. خیلی دیر شده خیلی
پر از اغراقم...
اگر بخواهم چیزی یا کسی را توصیف کنم،اغراق می‌کنم...
در نشان دادن احساساتم،اغراق می‌کنم...
در تعریف کردن وقایع گذشته،اغراق می‌کنم...
وقتی می‌خواهم علاقه ام را به کتاب یا فیلم یا شخصیت خاصی نشان دهم،اغراق می‌کنم...
همین حالا که می‌خواستم درباره اغراق کردن هایم بنویسم،قصد داشتم که مثلا خودم را در یک اتاق بازجویی تاریک تصور کنم که بازجویی می‌آید و شروع می‌کند به اعتراف گرفتن،شکنجه کردن و فحش دادن!خاطرات مختلفم را مرور می‌کند
هاست ارزان
هاست ارزان سی پنل بروی سرورهای قدرتمند هتزنر آلمان میزبانی می شود ، این هاست از نظر اقتصادی به نسبت بقیه هاست ها مقرون به صرفه تر میباشد و شما با هزینه تقریبا 50% قیمت هاستهای دیگر میتوانید از فضای بیشتری برای وب سایتهای خود استفاده نمایید . هاست اقتصادی مناسب برای راه اندازی سایتهایی میباشد که با زبان Php طراحی شده باشند ، مانند سایتهایی که با جوملا ، وردپرس و .. میباشند . هاست اقتصادی مناسب برای کاربرانی است که یک وب سایت دارند و تم
Artist: ASTRO | Music Name: Confession | Genre: Pop | Released: 2016 | Album: Autumn Story | ASTRO – Confession (Music Video)

هنرمند: استرو | نام موزیک: اعتراف | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2016 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (استرو) ASTRO با نام (اعتراف) Confession
ادامه مطلب
برای تامین و افزایش امنیت هاست می بایست یک ساختار دو طرفه از سمت کاربر و شرکت هاستینگ برقرار باشد. به این معنی که امنیت هاست تابع نحوه استفاده از هاست توسط کاربر و شرکت هاستینگ است. برای اینکه بتوان بهترین شرایط را برقرار کرد می بایست به مجموعه فاکتورهای دخیل در این موضوع توجه داشت و آنها را فرا گرفت. در این مطلب مجموعه عواملی که در افزایش امنیت هاست نقش داشته و موجب تامین امنیت آن می شود اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب
میخوام اعتراف کنم اشتباهات زیادی کردم ،تو یه مقطع زمانی که به شدت اوضاع زندگیم وخیم بود به ادمهایی اعتماد کردم که گرگهایی در لباس میش بودند چون فقط گوش شنوا میخواستم این بین دوستان خوبی هم بودند ولی سر لج و لجبازی با دنیا و اینکه حقم رو باید از دنیا بگیرم اشتباه هایی کردم که الان که بهش فکر میکنم از خودم خجالت میکشم ومی پرسم چرا اجازه دادم ادمهای گرگ صفت وارد زندگیم بشن
تجربه تلخی بود که باعث شد بزرگ بشم 
باعث شد تنهایی و شرایط سخت زندگیم رو

هاست لینوکس
هاست ویندوز
هاست cpanel
هاست حرفه ای
هاست لینوکس ایران

ثبت دامنه ارزان
کنترل پنل اختصاصی
ثبت آنلاین در ایرنیک
ثبت فوری دامین

هاست پربازدید
هاست ارزان
هاست دانلود
هاست ایمیل
هاست دایرکت ادمین

ریسلر لینوکس
ریسلر سی پنل
ریسلر directadmin
نمایندگی ثبت دامین

بسیاری از افرادی که می خواهند تازه طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرند نیاز به فضایی برای تمرین دارند. خب شما شاید با خود فکر کنید در ابتدا باید یک دامنه و هاست ثبت کنید تا بتوانید روی فضای هاست سایت خود را پیاده سازی کنید. این راه درستی است، اما راه پر هزینه …
کد تخفیف نت افراز
✔️ با استفاده از کد تخفیف می توانید تا سقف ۱۲ درصد برای هر خرید هاست
تخفیف بگیرید️
✔️ یکی از ویژگی های خرید هاست از نت افراز قابلیت استفاده از کد تخفیف در هنگام خرید است.
✔️ از کد تخفیف نت افراز می توانید در هنگام خرید هاست جدید استفاده کنید
✔️ کد تخفیف نت افراز محدودیت زمانی سرویس نیز ندارد و می توانی حتی در خرید هاست یکماهه نیز از آن استفاده کنید
✔️ همچنین محدودیت تعداد سفارش نیز در این کد لحاظ نشده و می توانید بی ت
هاست سی‌پنل امروزه به عنوان یکی پرطرفدارترین هاست های موجود در دنیا شناخته شده که کسب و کار های فراوانی از طریق هاست Cpanel وبسایت خود را مدیریت می‌کنند. هاست سی‌پنل Cpanel دارای امکانات بسیار بالایی هست که هر مدیری نسبت به ویژگی های آن باید مطلع باشد. در این مقاله می‌توانید راهنمای کامل هاست سی‌پنل Cpanel + فیلم آموزشی آن را مشاهده کنید.
هاست سی‌پنل Cpanel چیست ؟
هاست سی‌پنل یک پنل کنترل میزبانی وب، مبتنی بر لینوکس است که بوسیله ایجاد رابط کاربری و
نصب وردپرس روی لوکال هاست
به قسمت دوم آموزش وردپرس خوش آمدید. در این بخش به نحوه نصب وردپرس روی لوکال هاست می پردازیم. قبل از اینکه آموزش را شروع کنیم لازم است تا بدانیم که لوکال هاست چیست و چه کمکی به ما می کند.
لوکال هاست به زبان ساده یعنی تبدیل سیستم شخصی خود به نرم افزار سرور محلی.
خوب برای شروع لازم است تا تعریفی از Localhost داشته باشیم. هر برنامه نویسی به دلیل محدودیت هایی که در آپلود فایل و تنظیمات پایگاه داده وجود دارد نیازمند به یک سرور مح
سون هاست
پیشرو در خدمات میزبانی سون هاست را بهتر بشناسید
سون هاست با بیش از 11سال سابقه در زمینه ارایه خدمات اینترنتی از جمله میزبانی وب و ثبت دامنه در سطح بین المللی، یکی از بهترین ارایه دهنده های میزبانی وب در این زمینه شناخته شده است. همینک سون هاست فعالیت خود را در 4 کشور ایران، عمان، دبی و انگلستان ادامه می دهد. هدف اصلی سون هاست ارایه خدمات با کیفیت و بی نظیر در سطح بین المللی می باشد و بدین ترتیب اراده تیم سون هاست بر این است که به بهترین
مجددا قراره انصراف بدم از خیلی چیزا... خدایا!میشه یه کم... فقط یه کم آدم باشم این دفه؟!
.
بیخبر از همه عالم که میگن منم، من!
.
امروز همه ی کلاسای عملیمو دوباره از اول چیدم! -_-
همه باهم تداخل داشتن! این هفته استاد فیزیو واسم غیبت رد کرده درحالی که من توو آزمایشگاه انگل بودم! :|
هفته ی عجیبی بود اصن!
هشت صب تا هشت شب کلاس!
قرار بود یه پست تبریک تولد هم بنویسم ولی نشد
رایاناااااا از همینجا نونا بهت تولدتو تبریک میگه ^_^
امیدوارم هرروزت بهتر از هرروز باشه
.
زندگی گاهی رسیدن های به نرسیدن هاست
زندگی شاید پرواز پرنده ها بر لب دریاههاست
زندگی شاید سکوت عمیقی در ژرفای اقیانوس هاست
زندگی شاید گاهی پرواز گنجشگکی بر بام خانه ماههاست
زندگی شاید شمیم بوی خوش نسیمی از دور دست هاست

ادامه مطلب
اعتراف ابن حجر مکی به نزول آیه‌ی تطهیر در حق پنج تن آل عبا
ابن حجر مکی عالم بزرگ اهل تسنن و از دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در مورد آیه‌ی تطهیر می‌نویسد:
أكثر المفسرین على أنها نزلت فی علی وفاطمة والحسن والحسین لتذكیر ضمیر عنكم وما بعده .
اکثر مفسرین بر این هستند که آیه‌ی تطهیر در شان علی و فاطمه و حسن و حسین (علیهم السلام) نازل شده است به خاطر ضمیر عنکم که مذکر آمده است.
الصواعق المحرقة، تالیف ابن حجر مکی، جلد ۲، صفحه ۴۲۱، چاپ موسسه الرس
هاست چی بخرم؟
اگر بدنبال خرید هاست هستید و میخواین بدونین بهترین هاست براتون چی هست پیشنهاد دارم یکم دنبال شرکت مناسب بگردید.
زمانی که از یک شرکت هاستینگ معتبر هاست تهیه کنید زندگی لذت بخش میشه. و اگر به اشتباه از جای نامناسبی خرید کنید، جهنم.
اینو مهرداد توی ترایوینگ گفته و واقعا هم درسته.

ببینین دوستان عزیز من همیشه گفتم باید بدنبال خرید هاست مناسب باشید. مهردادم حرفم رو تایید می کنه که کسب و کار شما، وابستگی زیادی به کیفیت میزبانی وب شم
سرویس میزبانی داتیس دیتا، میزبان امن و مطمئن اطلاعات شماست.پلن های سرویس میزبانی داتیس دیتا، شامل ۳ پلن : هاست وردپرس، هاست لینوکس حرفه ای و هاست لینوکس اقتصادی می باشد که مشتریان عزیز ما می توانند برای خرید هاست، از این ۳ پلن انتخاب نمایند. در این ۳ پلن، سعی بر این شده که تمام خواسته های کاربران گرامی اعم از قیمت، میزان منابع مورد نیاز برای سایت لحاظ گردیده و تخفیف ها و دامنه رایگان نیز بر روی سرویس ها اعمال گردیده است.  سرویس های میزبان
بنام خدا

رهبرمعظم انقلاب :
اسلام، اعتراف به گناه را در پیش بندگان، مجاز نمیداند. کسی نباید گناهی را که انجام داده است بر زبان آورد و پیش کسی به آن اعتراف کند. اما پیش خدا، چرا. بین خودتان و خدا،
بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم ۱۳۷۳/۰۲/۲۸
امام باقر ع فرمود نه بخدا سوگند خداوند از مردم جز دو خصلت نخواسته است یکی اعتراف بنعمتهای او تا نعمت را بر ایشان بیفزاید ودبگر اعتراف بگناهان تا انهارا برای ایشان بیامرزد  3 برخی از اصحاب عمروبن عثمان از حضرت صادق حدیث کند که شنیدم ان حضرت مبفرمود همانا مردگاهی گناه کند وخدا لوسیله ان اورا ببهشت برد عرضکردم خداوند بسبب گناه اوراببهشت برد فرمود اری هر اینه او گناه کندو پیوسته از تن ترسان است و بر خود خشمناک است پس خداوند لباو ترحم کند واورا 
نصب وردپرس روی لوکال هاست
به قسمت دوم آموزش وردپرس خوش آمدید. در این بخش به نحوه نصب وردپرس روی لوکال هاست می پردازیم. قبل از اینکه آموزش طراحی سایت با وردپرس  را شروع کنیم لازم است تا بدانیم که لوکال هاست چیست و چه کمکی به ما می کند.
لوکال هاست به زبان ساده یعنی تبدیل سیستم شخصی خود به نرم افزار سرور محلی.
خوب برای شروع لازم است تا تعریفی از Localhost داشته باشیم. هر برنامه نویسی به دلیل محدودیت هایی که در آپلود فایل و تنظیمات پایگاه داده وجود دارد
تاثیر هاست بر سئوی سایتدر بخش نخستین تأثیر هاست مطلوب بر تجربه کاربری ( UX ) بطور بدون نقص توضیح داده شد که در‌حالتی که هاست شما نامطلوب باشد چه اتفاقی برای وبسایت شما صورت خواهد بخشید و همینطور کاربرانی که وارد وبسایت شما می شوند , خواهد ماند یا این که از وب سایت شما بیرون می‌گردد و دیگر گشوده نخواهد گشت . درین مقاله توضیح داده خواهد شد که هاست مطلوب چه تاثیری بر سئوی وب سایت شما می گذارد و به چه شکل می توانید درجه ب
انتخاب و خرید هاست مناسب
دومین مرحله در راه اندازی و ساخت سایت انتخاب و خرید هاست مناسب است. در این مرحله شما برای سایتتان باید یک هاست مناسب و با کیفیت تهیه کنید. انتخاب هاست یکی از مهمترین و اصلی ترین مراحل ساخت سایت است. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که هاست یا فضای میزبانی وب چیست؟

هاست یا فضای میزبانی وب فضایی است که تمام فایل های سایت تان در آن قرار می گیرد و نگهداری می شود. هاست دقیقا یک سیستم مثل کامپیوتر خودتان است که دارای یک هارد
می‌خواهم برایت بنویسم اما واژه‌ها از قلمم می‌گریزند، جمله‌ها نیمه‌کاره می‌مانند و حرف‌ها ناگفته. دیگر نمی‌توانم از چشمانت بنویسم. اعتراف تلخی است اما انگار تو در من مرده‌ای. قلبم تاریک‌خانه‌ای شده بی‌فانوس؛ می‌تپد اما گرم نیست. خیال آمدنت از سر این همواره مست بیدل، پریده. دیگر به این فکر نمی‌کنم که کجایی، دیگر به این فکر نمی‌کنم که می‌شود از خط لبخندهایت شعر نوشت، دیگر به این فکر نمی‌کنم که من چقدر کنار تو زیباترم. رهایت کرده‌ام

می خواستم یه اعتراف بکنم اونم این که جلسه اول کلاس وقتی استاد گفتند برای اجرای دوستان نظر بدین
من اصلا نمیتونستم نظر مثبت بدم چون توی تمام زندگیم
فقط انتقاد کرده بودم فقط ایرادها رو دیده بودم فقط
نیمه خالی لیوان را دیده بودم خیلی سخت بود که بخوام فقط راجع به خصوصیات مثبت حرف بزنم 
امیدوارم که اصلاح در دیدگاهم رخ بده و بهتر بشم
ممنون

شما دارای هر که کسب‌وکاری باشید برای موفقیت بیشتر نیازمند داشتن یک وب‌سایت هستید. در این جهان ‌همیشه متصل، حتی کسب‌وکارهای ساده و ابتدایی نیز باید از طریق وب قابل دسترسی باشند. یک کسب‌وکار موفق به صفحه‌ای با موقعیت مکانی و ساعات کاری و در برخی موارد صفحات فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات نیاز دارد. برای راه‌اندازی یک وب‌سایت شما به سه مورد نیازمندید: دامنه، هاست و انتخاب سیستم مدیریت محتوا. دامنه شما همان آدرس سایت شما، هاست محل ذخی
دلم قطار می‌خواد، یه مسیری که حداقل چهل و هشت ساعت راه باشه و به حرم حضرت معصومه منتهی بشه. چند روز تنها باشم و هیچ‌کس باهام حرف نزنه. گوشیم تو مسیر بشکنه و از این فضاها هم جدا بشم.
در بهتم نسبت به آدما. فکر می‌کردم انقدر که همه افکارشون با من ناهماهنگه، حتما هیچ دو نفری نیستن که هم‌فکر باشن. ولی پس چرا انقدر این روزا همه دارن حرفای همو کپی می‌کنن؟ چرا من اصلا نمی‌فهممشون؟ اگه به خوندنشون ادامه بدم، ممکنه دق کنم از نفهمی!!!
اعتراف می‌کنم تو ک
هاست بک آپ برای ذخیره و پشتیبانی اطلاعات مهم کاربردی است. فضای کسب و کارهای مختلف اینترنتی را می توان از این طریق امن نمود. این نوع هاست دارای ویژگی های مختلفی است که محیط ساده و کارکرد راحت در آن از مهمترین آنها محسوب می شوند.
هاست بک آپ چیست؟
سایت و فروشگاه های اینترنتی مختلفی راه اندازی شده اند که برای حفظ امنیت اطلاعات مهم خود نیاز به فضایی امن خواهند داشت. کسانی که با محیط سرور و وب سایت سروکار دارند به خوبی با مفهوم هاست و انواع مختلف آن
هر صبح یک آیه:اَعوذُ باللّهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیم
«فَمَا کَانَ دَعْوَاهُمْ إِذْ جَاءَهُم بَأْسُنَا إِلَّا أَن قَالُوا إِنَّا کُنَّا ظَالِمِینَ»
و در آن موقع که عذاب ما به سراغ آنها آمد، سخنى نداشتند جز این که گفتند: «ما ستمکار بودیم.» (ولى این اعتراف به گناه دیگر دیر شده بود.)
(سوره مبارکه اعراف/۵)
تفســــــیر ❇️ 
در آیه بعد، سخن را چنین ادامه مى دهد: آنها به هنگامى که در گرداب بلا گرفتار مى شدند و طوفانِ مجازات، زندگیشان را در هم مى کو
در هاست ابری سرور پارسه برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های با آمار بازدید بالا نیز به‌ آسانی می‌توانند از خدمات میزبانی ابری استفاده کنند، لذا درگیر نگرانی های مدیریت سرور شوند. این سرویس عبارتند از؛ انواع هاست بر روی کنترل پنل دایرکت ادمین، در مناطق: ایران و آلمان، در سیستم عامل‌های: لینوکس و ویندوز ارائه می‌ نمایند، با خرید هاست های تخصصی علاوه بر انتخاب سرویس متناسب با تجارت خود همیشه تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که ضرورت د
امنیت هاست یک موضوع دو جانبه از سوی شرکت هاستینگ و از سمت استفاده کننده آن می باشد در اینجا برخی از راهکارهای موثر در زمینه تامین امنیت هاست را بیان می کنیم و شما را با چگونگی افزایش امنیت هاست آشنا می کنیم.
افزایش امنیت هاست
جهت برقراری افزایش امنیت هاست لازم است که از سوی کاربر شرکت هاستینگ یک ساختار دو طرف وجود داشته باشد. به این معنا که امنیت هاست وابسته به نحوه استفاده از هاست توسط کاربر و شرکت هاستینگ باشد. جهت برقراری بهترین شرایط لازم
دیشب از طرف سی پنلِ هاست، یه ایمیل دریافت کردم که نوشته بود بیشترِ حجم پهنای باندِ هاستت مصرف شده و یه فکری به حالش بکن، تعجّب کردم که چرا چنین چیزی اومده برام چون چند ساله با وجود داشتن هاست جداگونه، مصرف چندانی ندارم و پهنای باندم هم قاعدتا نباید چندان استفاده بشه جز همین ابزارهای دمِ دستیِ کم حجمی که توی هاست آپلود کردم و بعضی دوستان استفاده می کنن.
ادامه مطلب
خرید سرور مجازی,سرور,سرور مجازی,سرور مجازی آلمان,سرور مجازی فرانسه,خرید vps,سرور NVMe,ثبت دامنه,خرید سرور,سرور مجازی آمریکا,هاست سی پنل,هاست دایرکت ادمین,نایک هاست,خرید سرور مجازی ارزان,خرید سرور ازران,خرید سرور اختصاصی آلمان,خرید سرور اختصاصی فرانسه,خرید سرور اختصاصی آمریکا,خرید سرور حرفه ای,سرور مجازی SSD,سرور ssd,سرور اس اس دی,سرور مجازی اس اس دی,سرور ssd فرانسه,سرور ssd آلمان,سرور با هارد nvme,نمایندگی سی پنل,نمایندگی دایرکت ادمین,نمایندگی دامنه,
قتل عایشه به دست معاویه (به اعتراف اهل سنت عمری)
رشید الدین فضل الله وزیر و مورخ بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
در ربیع الابرار زمخشری و در کامل السفینه این حدیث معتبر است که معاویه عائشه را به خانه خود دعوت کرد و سرچاهی به نی بپوشید و بر آن کرسی آبنوسین نهاد و عایشه ام المومنین (ام الفاسقین) را بر آنجا نشاند. بر نشستن و فرو رفتن همان بود. معاویه بفرمود تا چاه را با آهک بینباشتند.
جامع التواریخ، تاریخ ایران و اسلام، تالیف رشید الدین فضل الله، جلد ۲
دانلود آهنگ جدید علی بابا اعتراف
دانلود آهنگ علی بابا به نام اعتراف کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده اعتراف با صدای علی بابا از جوان ریمیکس
Download New Music Ali Baba – Eteraf

آهنگ جدید علی بابا را بزودی می توانید از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
جدیدترین ساخته علی بابا، اعتراف نام دارد.
امیدوارم موزیک همانند آثار گذشته از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
با آرزوی موفقیت بیشتر برای این خواننده.
متن آهنگ اعت
قبل از پذیرفتن شکست، به این فکر کن که:
طبیعت، یه قاتل زنجیره ایه. رقیب نداره. خلاق تر از بقیه است. مثل تمام قاتلهای زنجیره ای، خیلی دوست داره که گیر بیفته. اگر افتخارِ این "قتلهای بی نقص" به تو نرسه، چه فایده ای داری؟ واسه چی به دنیا اومدی ؟به چه دردی میخوری؟
طبیعت خُرده نون جا میذاره.
قسمت سختش که به خاطرش این همه سال درس و کتاب میخونیم ، این همه پند و اندرز میشنویم،حساب میخونیم، این همه تحفیق میکنیم، دیدن این خُرده نون هاست. چون اینها سرِ نَخ
کتاب اعتراف
لف تولستوی کتاب اعتراف
را بعد از گذراندن دوران سختی از زندگی خود که دچار یاس و سرشکستگیِ عمیق
روحی شده بود به نگارش درآورد. این کتاب هشتمین جلد از مجموعه تجربه و هنر زندگی از انتشارات گمان است.
تولستوی
در اوج شهرتش به شکی عمیق از زندگی رسید و سوالاتی از قبیل معنای زندگی
باعث شد تا نیم نگاهی به سراسر گذشته‌اش داشته باشد. و به دنبال پاسخ
پرسش‌های فلسفی‌ای که آزارش می‌داد برود. تولستوی بعد از گذر از آن دوران
سخت که دائما بین ش
در مراسم تودیع پدر پابلو ، کشیشی که ۳۰ سال در کلیسای شهر کوچکی خدمت کرده و بازنشسته شده بود، از یکی‌ از سیاستمداران اهل محل برای سخنرانی دعوت شده بود. در روز موعود، مهمان سیاستمدار تاخیر داشت و بنابراین کشیش تصمیم گرفت کمی‌ برای مستمعین صحبت کند. پشت میکروفن قرار گرفته و گفت: ۳۰ سال قبل وارد این شهر شدم. راستش را بخواهید، اولین کسی‌ که برای اعتراف وارد کلیسا شد، مرا به وحشت انداخت. به دزدی هایش، باج گیری، رشوه خواری، هوس رانی‌، زنا با محارم
2617 - «محمد منظورپور» خبرنگار سابق بی‌بی‌سی، صدای‌آمریکا و ایران‌اینترنشنال، در پی شهادت سردار سلیمانی، با اعتراف به اینکه از سعودی‌ها پول گرفته است، گفت: “من از آمریکا و انگلیس و نادانسته و با واسطه از عربستان سعودی پول گرفته‌ام. اعتقاد دارم انسان به نظام ارزشی خود مستقر است و در رابطه با دوست و دشمن باید اخلاقی عمل کند. در نهایت کُلُّ نَفْسٍ ذَآئِقَةُ الْمَوْتِ. من زودتر شما دیرتر، دو روز دنیا به فروش شرف و انصاف نمی‌ارزد...”لینک کوتا
خرید سرور مجازی,سرور,سرور مجازی,سرور مجازی آلمان,سرور مجازی فرانسه,خرید vps,سرور NVMe,ثبت دامنه,خرید سرور,سرور مجازی آمریکا,هاست سی پنل,هاست دایرکت ادمین,نایک هاست,خرید سرور مجازی ارزان,خرید سرور ازران,خرید سرور اختصاصی آلمان,خرید سرور اختصاصی فرانسه,خرید سرور اختصاصی آمریکا,خرید سرور حرفه ای,سرور مجازی SSD,سرور ssd,سرور اس اس دی,سرور مجازی اس اس دی,سرور ssd فرانسه,سرور ssd آلمان,سرور با هارد nvme,نمایندگی سی پنل,نمایندگی دایرکت ادمین,نمایندگی دامنه,
آیه مباهله بزرگ‌ترین فضیلت اهل بیت علیهم السلام (به اعتراف اهل تسنن)
زمخشری از علما و مفسرین بزرگ اهل تسنن می‌نویسد:
وفیه دلیل لا شیء أقوی منه علی فضل أصحاب الکساء علیهم السلام.
در این روایت دلیلی است که قوی‌تر از آیه مباهله در فضیلت اصحاب کساء (پیامبر، امیر المومنین، حضرت زهرا، حضرت امام حسن و امام حسین علیهم السلام) حدیثی نداریم.
تفسیر الکشاف، تألیف زمخشری، صفحه ۱۷۵، چاپ دار المعرفة
نگاه تو ، برای من تمام عاشقانه هاستو حال من ، حال خوش ترانه هاستتو آمدی به این تنم ، چو جان تازه آمدیهوای تو برده مرا ، چه بی بهانه آمدینگاه کن ببین که من ، چگونه بی قرار توپرسه به کوچه ها زدم ، به شوق خاطرات تونفس درون سینه ام ، حبس شد و تو میرسیمنم که چشم می شوم ، خیره به قاب اطلسی
اول از همه اعتراف میکنم که یکی از کارای مورد علاقم پیدا کردن گاف های فیلم هاست و به همین خاطر یک قسمت جدید باز میکنم که قراره گاف هایی که پیدا میکنم رو توش بنویسم:
12:11 تا 12:13، به شونه دست ایمی نگاه کنین که تغییر جهت میده
14:02 تا 14:04، مگه جو دست نمیداد؟
17:50 تا 17:53، اون نور آبی که یهو روی خونه میافته، حتی اگر رعد و برقم باشه به نظر خیلی مصنوعیه، و البته برف هم نمیومده
از 42:10 تا 42:14 به صورت مگ نیگا کنین، اون سبیل یهو از کجا پیداش شد؟
از 19:55 تا 20:59 به کروات
اعتراف ابن حجر مکی به تولد و قائم بودن امام زمان علیه السلام

ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل سنت عمری و از دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعیان نوشته است می‌نویسد:
ولم یخلف غیر ولده أبی القاسم محمد الحجة ، وعمره عند وفاة أبیه خمس سنین ، لکن أتاه الله فیها الحکمة ، ویسمى القائم المنتظر .
امام حسن عسکرى (علیه السلام) فرزندى غیر از ابو القاسم م ح م د حجت نداشته است که عمر آن حضرت در زمان وفات پدرش پنج سال بوده است ولى خداوند به
چقدر زود شد ۲۰۱۹دیدن این عدد روی صفحه گوشیم یه حس عجیبی بهم میده، نمیدونم اصلا حس خوبیه یا بد :/
البته هستن کسایی که باز میگن بابا بچسب به سال ایرانی خودمون، ولی ما کلا سعی می کنیم به این نظرات اهمیت ندیم، واقعا من نفهمیدم اینکه یه نفر برنامه زندگیش رو بر اساس سال میلادی بریزه چه مشکلی براشون ممکنه پیش بیاره!
.
.
.
البته هدف این پستم این نبود که بیام از اونایی که بعد از پیام تبریک سال نو فرستادنم براشون ، یه وری نگام کردن بگم...
فقط می خواستم بیام
آریانانیوز: بازداشت شدگان اعتراف نموده اند که توسط ظاهر (داعی)، محمد معروف (راسخ)، مبشر(مسلمیار) و ابوعبیدالله متوکل به گروه تروریستی داعش جلب و جذب گردیده بودند...

در اعلامیه ریاست عمومی امنیت ملی آمده: نیروهای قطعات خاص ریاست عمومی امنیت ملی در یک عملیات هدفمند یک شبکه گروه تروریستی داعش را که مسوولیت جلب و جذب و سازماندهی حملات تروریستی و تخریبی را به‌عهده داشتند از مربوطات شهر کابل بازداشت نمودند.
اعلامیه افزوده: بازداشت شدگان هر یک؛ م
در دل تنگم گله هاست
آه؛بیتاب شدن عاااادت کم حوصله هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب 
در دلم هستی و بین من و تو فاااااااااااااااصله هاست!
آقاجان؛
بی تو هر لحظه مرا بیم فروریختن است!
مثل شهری که بروی  گسل زلزله هااااست

آسمان با قفس تنگ چه فرقی دارد؟؟؟!!!

دیدنت آرزوی روز و شب چلچله هاست
باز میپرسم از آن مسأله ی دوری و عششششق؛

وظهور  تو جواب همه ی مسأله هاست...
باید اعتراف کنم خواستم بشینم تو عید ٩٨ مثه بچه آدم درسامو بخونم

ولى تا امروز دریغا از یه نوک سوزن مطالعه.نع مسافرت رفتیم نع مهمون آنچنانى داشتیم
ولى حقیقتش دست و دلم به کار نمیره یکى دو بار سعى کردم ولى نشد یعنى نشد که بشه
یه احساس غریبى بهم میگه شبِ امتحانى شدم رفت.شاید انگیزه نیست!!! ولى نه من یه مدتِ شروعم طوفانى
بوده بعد گند زدم حداقل تو این چند ماهه اخیر  کاملاً دگرگون شدم  آخه کى اینطوره؟!
شانس ماس ها!!خدایا،همه تغییر خوب میکنن. ا
اعتراف 1:
خب پدرم یه اینترنت هدیه برام فرستاد همینجوری 7 گیگ بود یه ماهه !
گفت میخوابم منو دوساعت دیگه بلند کن !
و من تو این دوساعت 7 گیگ رو تموم کردم !
:((
پدرم :  0_o
خواهرم :  :/
من :  :)))))))
 پ.ن : بابام سر افطار جلوی خیل عظیمی از اقوام گفت اره دخترمو میخوایم بفرستیم عصر جدید و قضیه رو گفت :/
ای خدااااااااااا پدررررررررررر :(
یعنی فقط نگاه داییم :)))

اعتراف 2 :
وقتی خواهرم داشت جلوی یه بنده خدایی که کلا دلش میخواد از من و خانواده ی من یه اتویی بگیره از میر ب
کرامات امام صادق علیه السلام به اعتراف عالم اهل تسنن

نبهانی از علمای اهل تسنن به نقل از شعرانی عالم بزرگ اهل تسنن می‌نویسد:
جعفر الصادق أحد أئمة ساداتنا آل البیت الكبار ، كان رضی الله عنه إذا احتاج إلى شیء قال یا رباه أنا محتاج إلى كذا ، فما یستتم دعاءه إلا و ذلك الشیء بجنبه موضوعا ، قاله الشعرانی .
جعفر صادق (علیه السلام) یکی از ائمه سادات اهل بیت بزرگوار است. او هر زمانی که چیزی را احتیاج داشت می‌گفت: خدایا فلان چیز را احتیاج دارم. هنوز دعا
سال هاست با این کوچولوی بی اعصاب سر و کله میزنم.
نمیدانم!نمیدانم!نمیدانم!
در ذهن کوچک من این کلمه به این ور و آن ور قل میخورد.
سال هاست که تنهایم!
اما پر!
پر از تنهایی و حرف هایی نگفته که همه در پس گلوی من جمع شده!میدانم که آخر سر خفه خواهم شد!
کاش زندگی از آخر به اول بود.
پیر و فرطوط به دنیا میآمدیم آن گاه در رخداد یک عشق جوان میشدیم و سپس کودکی مئسوم در بغل مادر جان میدادیم!
چرا آخر همه جملاتم علامت تعجب است!
آه این را هم نمیدانم!

ارایه هاست ابری رایگان در جهت تست و اجرای اسکریپت در فضای میزبانی متفاوت برخی از مشخصات این سرویس های ابری به شرح زیر می باشد : 
میزان فضای دیسک : 100 مگابایت
پهنای باند : 1 گیگابایت
پردازشگر : یک هسته
رم : 256 مگابایت
تعداد بازدید در لحظه : 15
سایر امکانات : نامحدود
کنترل پنل : دایرکت ادمین 
شرایط و قوانین سرویس دهی :
فعالسازی این سرویس به صورت سه ماهه می باشد .
جهت ثبت این سرویس می بایست به سامانه پشتیبانی دارت مراجعه نمایید .
در هنگام ارایه در
اعتراف عمرو عاص و معاویه به حقانیت امیر المومنین علیه السلام و لجاجتشان برای حب دنیا و کشف عورت عمرو عاص از ترس رویارویی با امیر المومنین علیه السلام (به اعتراف اهل سنت عمری)
مسعودی مورخ نامی اهل سنت عمری می‌نویسد:
چون خبر [کشته شدن دو تن از شجاعان لشکر شام] به معاویه رسید گفت: «لعنت بر لجاجت که مایه زحمت است. هر وقت لجاجت کردم بیچاره شدم.» عمرو بن عاص گفت: «بیچاره آن دو لخمی بودند و مغرور کسی است که تو فریبش بدهی، بیچاره تو نیستی.» معاویه گفت: «
به نام خالق اعتراف
رازها هیچ وقت راز نمی مونن! یا همه میفهمن یا بالاخره یک نفری با خبر میشه. پس همون اول به همه بگید خودتونم راحت میشید.
هیچ وقت حسرت نگفتند رو نکشید همیشه با همه رو راست باشید. به خاطر اینکه رازتون فاش نشه دروغ نگید چون مجبور میشید همین طوری پشت سر هم دروغ بگید بعد اونوقت از یه جایی به بعد دیگه خودتون هم از خودتون متنفر میشید و رفتارتون قابل پذیر نیست.
ممکنه حتی افسرده بشید؛ وقتی خود خوری می کنید و از واقیعت ماجرا باخبرید اما مج
مدت زیادیه که حس می‌کنم تبدیل به یک تماشاچی صرف شدم ، میشینم به تماشای پیشرفت دیگران،موفقیت‌های دیگران، توانستن‌های دیگران ، خوش گذرانی‌های دیگران ، و توی ذهنم برای خودم برنامه‌ای میچینم که به زودی از این منفعل و بهر تماشا بودنم درمیام و دست به کاری می‌زنم که غصه سربیاد .و این سیکل مدام تکرار میشه، تماشا کردن و برنامه چیدن ، تماشا کردن و برنامه چیدن ، تماشا کردن و برنامه چیدن و چه نیازی به گفتن که این برنامه‌ها تبدیل به عمل نمیشه . به خو
اول:
دقیقا حس معتادیو دارم که ترک میکنه و دوباره، این بار بدتر به دام اعتیاد گرفتار میشه...ولی دیگه مواد نداره :((فکر کنم این جمله رو تو یه پست دیگم گفته بودم نه؟)
گریز به سوی کتاب هم تموم شد...یهو به خودم اومدم دیدم گردونه تموم شده و من دیگه نمیتونیم فرار کنم. برای همین سر جام وایسادم و به دوردست خیره شدم که کلی کتاب دیگه منتظرم بودن تا به طرفشون بدوم. از اونطرف، پشت سرم زندگی داشت بهم چشمک میزد. برعکس اون جمله قشنگ «ادبیات گریزی است به سوی زندگی
اعتراف عبد الوهاب شعرانی عالم بزرگ اهل سنت عمری به ولادت و زنده بودن امام مهدی علیه السلام
وی در مورد امام مهدی علیه السلام می‌نویسد:
✍ و مهدی علیه السلام از اولاد امام حسن عسکری (علیه السلام) است که در شب نیمه شعبان سال ۲۵۵ هجری به دنیا آمده است و او تا زمانی که با حضرت عیسی بن مریم (علیهما السلام) دیدار کند باقی خواهد ماند. پس عمر ایشان تا این سال (یعنی زمان مولف، سال ۹۵۸ هجری قمری) هفتصد و شش سال شده است.
اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
اتفاق نظر اهل تاریخ بر اولین مسلمان بودن امیر المومنین علیه السلام (به اعتراف اهل سنت عمری)
حاکم نیشابوری از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
وَلَا أَعْلَمُ خِلَافًا بَیْنَ أَصْحَابِ التَّوَارِیخِ أَنَّ عَلِیَّ بْنَ أَبِی طَالِبٍ رَضِیَ اللَّهُ عَنْهُ أَوَّلُهُمْ إِسْلَامًا.
من هیچ اختلافی نزد اهل تاریخ بر این که علی بن ابی طالب (علیهما السلام) اولین مسلمان بوده نمی‌بینم.
معرفة علوم الحدیث و کمیة اجناسه، تالیف حاکم نیشابوری، صفحه ۱۵۹
آیه مباهله بزرگ‌ترین فضیلت اهل بیت علیهم السلام (به اعتراف اهل سنت)

زمخشری از علما و مفسرین بزرگ اهل سنت می‌نویسد:
✍ وفیه دلیل لا شیء أقوی منه علی فضل أصحاب الکساء علیهم السلام.

در این روایت دلیلی است که قوی‌تر از آیه مباهله در فضیلت اصحاب کساء (پیامبر، امیر المومنین، حضرت زهرا، حضرت امام حسن و امام حسین علیهم السلام) حدیثی نداریم.

تفسیر الکشاف، تألیف زمخشری، صفحه ۱۷۵، چاپ دار المعرفة

#فضائل_اهل_بیت_از_کتب_اهل_سنت

هاست سی‌پنل امروزه به عنوان یکی پرطرفدارترین هاست های موجود در دنیا شناخته شده که کسب و کار های فراوانی از طریق هاست Cpanel وبسایت خود را مدیریت می‌کنند. هاست سی‌پنل Cpanel دارای امکانات بسیار بالایی هست که هر مدیری نسبت به ویژگی های آن باید مطلع باشد. در این مقاله می‌توانید راهنمای کامل هاست سی‌پنل Cpanel + فیلم آموزشی آن را مشاهده کنید.
آموزش کامل سی پنل
فهرست راهنمای کامل سی‌پنل Cpanel:
(File) مدیریت فایل منیجر
(Billing & Support) صورتحساب و پشتیبانی
(Database
هاست اختصاصی سرویسی مدیریت شده با منابع قدرتمند مشابه سرور مجازی است . کاربرانی که مدیریت سرور مجازی برای آنها امکان پذیر نیست ولی نیاز به منابع بالایی دارند میتوانند از هاست اختصاصی استفاده کنند . بر روی این سرور هاآخرین نسخه نرم افزارهای موجود به همراه لایسنس معتبر نصب و راه اندازی شده است که این امر آسایش خیال را برای کاربران فراهم خواهد کرد که بصورت خودکار تمامی بروز رسانی‌ها بر روی سرور انجام خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه لایسنس ت
تا وقتی بودی، یتیمان کوفه درد یتیمی را حس نمی‌کردند. آخر با وجود سایه‌ی پُر مِهر تو، یتیمی معنایی نداشت.
یا علی! ای ابوالایتام! به خانه‌ی دلِ ما یتیمانِ آخرالزمان هم سَری بزن و دستی به سَرمان بِکِش که سخت تشنه‌ی محبت پدرانه‌ی توییم.و برایمان دعا کن که قرن هاست از پدر دوریم و هنوز فرزندانی صالح، و لایقِ دیدار او نشده ایم.
ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر را به محضر امام زمان تبریک میگوییم.
روزت مبارک مهربانترین پدر
مردی
برای اعتراف نزد کشیش رفت.«پدر مقدس، مرا ببخش. در زمان جنگ جهانی دوم من
به یک یهودی پناه دادم»«مسلماً تو گناه نکرده ای پسرم»«اما من ازش خواستم
برای ماندن در انباری من هفته ای بیست شیلینگ بپردازد».
«خوب
البته این یکی زیاد خوب نبوده. اما بالاخره تو جون اون آدم رو نجات دادی،
بنابر این بخشیده می شوی»«اوه پدر این خیلی عالیه. خیالم راحت شد. حالا
میتونم یه سئوال دیگه هم بپرسم؟»«چی می خوای بپرسی پسرم؟»«به نظر شما باید
بهش بگم که جنگ تموم شده؟
بنام خالق هستی
موضوع : بالاترین درجات معرفتمتاسفانه عدم  مراجعه به کتب حدیث اهل بیت و تحقیق نکردن عمیق در معارف دین باعث شده برداشت های نادرستی از برنامه های دین شودبنظر شما بالاترین معرفت چیست؟؟؟این سوال را امیرالمومنین جواب میدهدامیرالمومنین مولای متقیان میفرمایند :بالاترین معرفت معرفت به عیوب خود استتکرار میکنم» بالاترین معرفت  معرفت به عیوب خود استدرضمن اینجا ممکن است که یک سوء تفاهم پیش بیاد و ان اینکه کسانی ممکن است مدعی شوند ک خ

بنام خالق هستی
موضوع : بالاترین درجات معرفتمتاسفانه عدم  مراجعه به کتب حدیث اهل بیت و تحقیق نکردن عمیق در معارف دین باعث شده برداشت های نادرستی از برنامه های دین شودبنظر شما بالاترین معرفت چیست؟؟؟این سوال را امیرالمومنین جواب میدهدامیرالمومنین مولای متقیان میفرمایند :بالاترین معرفت معرفت به عیوب خود استتکرار میکنم» بالاترین معرفت  معرفت به عیوب خود استدرضمن اینجا ممکن است که یک سوء تفاهم پیش بیاد و ان اینکه کسانی ممکن است مدعی شوند ک
i want to let you know that i love you 
انیمه راجع به تعدادی از بچه های دبیرستانیه که هر کدوم یکی رو دوست دارن اما هیچ کدومشون نمی تونه به اونی که دوستش داره این عشق رو اظهار بکنه... و اونی هم که اعتراف می کنه از ترس پذیرفته نشدن، به طرف مقابل می گه که فقط یه شوخی بود و ازش می خواد که با هم تمرین بکنن تا این بالاخره بتونه به اونی که عاشقشه این عشق رو اعتراف بکنه :/ 
کلا روندِ سریعی داشت و همین جذابش کرده بود. حدودا یک ساعت بود. به عبارتی زیادی طولش نداده بودن و ساده
زندگی دیکته ای نیست که آن را به ما خواهند گفت!
زندگی انشایی استکه تنها باید خودمان بنگاریم؛
زندگی می چرخد...چه برای آنکه میخندد،چه برای آنکه میگرید...
زندگی دوختن شادی هاست...
زندگانی هنر هم نفسی با غم هاست...
زندگانی هنر هم سفری با رنج است...
زندگانی یافتن روزنه در تاریکی است...
خرید سرور مجازی,سرور,سرور مجازی,سرور مجازی آلمان,سرور مجازی فرانسه,خرید vps,سرور NVMe,ثبت دامنه,خرید سرور,سرور مجازی آمریکا,هاست سی پنل,هاست دایرکت ادمین,نایک سرور,خرید سرور مجازی ارزان,خرید سرور ازران,خرید سرور اختصاصی آلمان,خرید سرور اختصاصی فرانسه,خرید سرور اختصاصی آمریکا,خرید سرور حرفه ای,سرور مجازی SSD,سرور ssd,سرور اس اس دی,سرور مجازی اس اس دی,سرور ssd فرانسه,سرور ssd آلمان,سرور با هارد nvme,نمایندگی سی پنل,نمایندگی دایرکت ادمین,نمایندگی دامنه,
ناقل "شیب ملایم" را یادمان نمی رود که ادعا می کرد قیمت ها با شیب ملایم افزایش می یابد!و گذشت زمان نشان داد منظور از شیب ملایم چیست! گران کردن200% قیمت بنزین نمونه ای از شیب ملایم ادعایی است!
خبرگزاری های رسمی آمریکایی، بر خلاف ادعای ترامپ، دیروز ادعا کردند که در عملیات موشکی سپاه به عین الاسد، چند نفر "ضربه مغزی ملایم" شدند ! و البته این پایان کار نیست و آمریکایی ها مجبور خواهند شد به "مرگ ملایم"سربازانشان در عین الاسد اعتراف کنند .
نقطه مشترک ناق
با سوءاستفاده ها و حملات جدید دنیای اینترنت هر دقیقه وب سایت ها ، نرم افزار ها و افزونه های زیادی مورد حمله قرار میگیرند ، تعداد معدودی از مردم می توانند از پس وب سایت خود در برابر حملات بر بیایند. ما لیستی از مراحل و نکات جامع را جمع آوری کرده ایم که در صورت انجام آن و نصب در وب سایت خود ، می توانند در سطح بالایی از محافظت در برابر اکثر حملات و هک های WordPress به شما کمک کنند. با ما همراه باشید!

ادامه مطلب
انواع خدمات میزبانی وب به 3 دسته بندی زیر تقسیم‌ می‌شوند:
هاست اشتراکی
در میزبانی اشتراکی یک سرور بین چندین وب سایت تقسیم می شود. شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هاست و دامنه یک سرور تهیه کرده و توسط کنترل‌ پنل‌ها مانند سی پنل یا دایرکت ادمین منابع آن را بین مشتریان خود تقسیم‌بندی می‌کنند، که به این خدمات میزبانی اشتراکی یا Shared Hosting گفته می‌شود. هاست اشتراکی از دو لوکیشن ایران و خارج ارائه می گردد. هاست ایران سرور آن در دیتاسنترهای داخل ایر
یکی از تفریحات سالم پسرجان اینه که میاد بهت گیر میده موافقی یا مخالف؟
با چی؟ خوب مسأله همین جاست باید نشنیده تصمیم بگیری
منم که مامان بسیار اندیشمندی هستم هیچوقت زیر بار نمیرم
دیروز باز گیر سه پیچ داد و تهش من گفتم باشه هرچی هست مخالفم 
(راستش میترسم موافقت کنم؛ مخالفت کم خرج تره) :دی
بععععد از اعلام مخالفت بنده ایشون شروع کرد به شمردن شاید پنجاه تا مورد که من منظورم اینا بود و تو مخالفت کردی :))
از حموم روزانه و مسواک هر شب و کم کردن تماشای تلو
اعتراف ملا علی قاری هروی به تواتر حدیث غدیر

ملا علی قاری هروی از علمای اهل سنت می‌نویسد:

✍ أَنَّ هَذَا حَدِیثٌ صَحِیحٌ لَا مِرْیَةَ فِیهِ، بَلْ بَعْضُ الْحُفَّاظِ عَدَّهُ مُتَوَاتِرًا إِذْ فِی رِوَایَةٍ لِأَحْمَدَ أَنَّهُ سَمِعَهُ مِنَ النَّبِیِّ - صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَسَلَّمَ - ثَلَاثُونَ صَحَابِیًّا، وَشَهِدُوا بِهِ لِعَلِیٍّ لَمَّا نُوزِعَ أَیَّامَ خِلَافَتِهِ.

حدیث غدیر بدون شک صحیح است، بلکه بعضی از حافظان آن را مت
اعتراف ملا علی قاری هروی به تواتر حدیث غدیر

ملا علی قاری هروی از علمای اهل سنت عمری می‌نویسد:

✍ أَنَّ هَذَا حَدِیثٌ صَحِیحٌ لَا مِرْیَةَ فِیهِ، بَلْ بَعْضُ الْحُفَّاظِ عَدَّهُ مُتَوَاتِرًا إِذْ فِی رِوَایَةٍ لِأَحْمَدَ أَنَّهُ سَمِعَهُ مِنَ النَّبِیِّ - صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَسَلَّمَ - ثَلَاثُونَ صَحَابِیًّا، وَشَهِدُوا بِهِ لِعَلِیٍّ لَمَّا نُوزِعَ أَیَّامَ خِلَافَتِهِ.

حدیث غدیر بدون شک صحیح است، بلکه بعضی از حافظان آن
هاست لینوکس ، یک فضای میزبانی مدیریت شده می باشد که برای میزبانی وب سایت های کم بازدید و معمولی ، می تواند گزینه خوبی باشد . پس از سفارش هاست میتوانید با اتصال دامنه و هاست خریداری شده، وب سایت خودرا مشاهده کنید و در اینترنت آن را ببینید. سازن هاست بهترین قیمت هاست و دامنه را دارد

خرید سرور مجازی,سرور,سرور مجازی,سرور مجازی آلمان,سرور مجازی فرانسه,خرید vps,سرور NVMe,ثبت دامنه,خرید سرور,سرور مجازی آمریکا,هاست سی پنل,هاست دایرکت ادمین,نایک سرور,خرید سرور مجازی ارزان,خرید سرور ازران,خرید سرور اختصاصی آلمان,خرید سرور اختصاصی فرانسه,خرید سرور اختصاصی آمریکا,خرید سرور حرفه ای,سرور مجازی SSD,سرور ssd,سرور اس اس دی,سرور مجازی اس اس دی,سرور ssd فرانسه,سرور ssd آلمان,سرور با هارد nvme,نمایندگی سی پنل,نمایندگی دایرکت ادمین,نمایندگی دامنه,
اعتراف عالم بزرگ زرتشتی به محبت ایرانیان به اهل بیت و آزار ایرانیان به این دلیل توسط بنی امیه ملعون
رشید شهمردان تاریخدان، ایران شناس و اوستا پژوه بزرگ و متعصب زرتشتی در کتاب خود می‌نویسد که حکومت خلفای غاصب بنی امیه ایرانی‌ها را به خاطر علاقه و به خاطر محبتی که به فرزندان حضرت علی علیه سلام داشتند شکنجه و اذیت می‌کردند. وی می‌نویسد:
خلفای اموی ملل تابعه به ویژه ایرانیان و زرتشتیان را به نظر حقارت و پستی می‌نگریستند و هرنوع شکنجه و آزار
بزارید یه اعترافی بکنم ، اوایل ازدواج مون من هروقت میرفتم دستشویی کل دستشویی و بعد پاهامو میشستم بعد دمپایی ها رو عمودی میزاشتم که آب شون بره و میومدم بیرون . هربار هم دامادک ازم میپرسید تو دمپایی های دستشویی رو خیس کردی ؟ من میگفتم نه !!

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها